Локальні очисні споруди

Локальні очисні споруди для шкіл, дитсадків, ресторанів, кафе і особливості їх проектування

З огляду на інтенсивність використання, а також специфічний склад відходів, в яких багато жирів, очисні споруди для кафе, ресторану та інших закладів громадського харчування мають свої особливості проектування. Те ж саме можна сказати, якщо ми маємо на увазі локальну очисну споруду для дитячих садків та шкіл з власної їдальні.

Установка локальних очисних споруд: особливості

  1. Проектуючи очисні споруди для готелю, ресторанів, кафе, шкіл, дитсадків та інших об’єктів, на яких передбачено приготування їжі, необхідно встановити жироуловитель, оскільки при перевищенні допустимої концентрації жирів (більше 50 мг / л) вони утворюють плівку на бактеріях активного мулу різко зменшується споживання кисню бактеріями, в результаті чого вони гинуть.

  2. При влаштуванні очисних споруд на таких об’єктах необхідно передбачити окремі каналізаційні висновки для господарсько-побутових стічних вод від санвузлів і душових кабін, і стічних вод від мийок посуду. Стічні води від санвузлів і душових подаються безпосередньо в установку «BIOTAL», а жировмісні стічні води від миття посуду спочатку проходять попереднє очищення в жироуловлювачах, а потім змішуються зі стічними водами від санвузлів і душових.

  3. Жировловлювачі бувають двох типів – внутрішні і зовнішні. Згідно з вимогами ДБН В 2.5-64 2012 «Внутрішній водопровід і каналізація» для підприємств громадського харчування з щоденним приготуванням менше 500 порцій гарячих страв і для підприємств, що працюють на напівфабрикатах, допускається установка всередині будівель компактних герметичних сепараторів жиру з повним технологічним циклом і автоматичним управлінням. Локальна очистка стічних вод може бути також розташована ближче до місць утворення жирів в окремому опалювальному приміщенні в умовах пристрою необхідної вентиляції, підведення холодної і гарячої води, організації пожежогасіння та інших заходів. З нашого досвіду експлуатації очисних споруд ми рекомендуємо встановлювати зовнішні жироуловлювачі, які працюють ефективніше, простіше в обслуговуванні і не створюють дискомфорт в приміщеннях. Наше підприємство виготовляє жироуловлювачі в поліпропіленовому корпусі продуктивністю від 1 до 5 л/с, які встановлюються в стандартних залізобетонних колодязях. Для розрахунку продуктивності жировловлювача необхідно пропускну здатність однієї мийки (0,3 л/с) помножити на кількість мийок. Розміри жировловлювачів і їх опис наведено у відповідному розділі сайту.

Attachments

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!