Про нас

Технологія BIOTAL – це новий спосіб глибокого біологічного очищення стічних вод – трьохступеневий біологічний реактор SBR з багатоконтурною автоматичною рециркуляцією активного мулу.

BIOTAL – це реалізація нових, захищених патентами, технічних рішень, які дозволяють комплексно вирішити традиційні проблеми малих очисних споруд. Технологія BIOTAL запатентована у 28-ми країнах світу

На базі технології BIOTAL у 2000 р. були створені: ТОВ “UKRBIOTAL” у м. Рівне (Україна) та ТОВ «БІОТАЛ» у м. Москва (Росія), у 2004 році – ООД «BIOTAL-BULGARIA» у м. Варна (Болгарія), а в 2008 році – “BIOTAL CZ s.r.o” у м. Оломоуц (Чеська республіка), для комплексного вирішення питань водовідведення – проектування, серійного виробництва, монтажу і сервісу установок BIOTAL. З 2000 року фірма “UKRBIOTAL” виросла з невеликого підприємства, яке нараховувало декілька співробітників, до лідера в області очищення малих об’ємів стічних вод в Україні. Професійна робота більше ніж ста спеціалістів фірми та її фірм-партнерів, унікальність технології BIOTAL і європейський підхід до роботи забезпечують динамічне зростання ТОВ «UKRBIOTAL», головна мета якого – це максимальна увага до замовника, високий рівень виготовлення обладнання та якісний сервіс. ТОВ «UKRBIOTAL» – це єдине підприємство в Україні, яке серійно виготовляє установки для очищення побутових стічних вод, член Української Водної Асоціації.

На підприємстві розроблена та впроваджена система якості, яка базується на міжнародних стандартах ISО 9001-2015. У вересні 2008 року система управління якістю ТОВ “UKRBIOTAL” була сертифікована в системі УкрСЕПРО (сертифікат UA 2.055.03162-08 від 22.09.2008 р.).  Успішно завершена європейська сертифікація (СЄ) установки біологічного очищення стічних вод BIOTAL компанією «TUV SUD». З травня 2010 року розпочате виробництво установок BIOTAL у Чеській республіці для країн Європи. ТОВ «UKRBIOTAL» – дипломант міжнародного конкурсу «Золота Фортуна», переможець Першого Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека» і Другого Всеукраїнського конкурсу «Екологія XXI». У рамках іміджевої програми «ЛIДЕРИ XXI СТОЛIТТЯ» продукції ТОВ «UKRBIOTAL»  установкам біологічного очищення стічних вод BIOTAL, присвоєно знак якості «Вища проба». Міжнародним визнанням технології BIOTAL стало вручення д-ру Александру Тетері в Парижі (22.05.2005 р.) золотої медалі та сертифіката «Золотого» учасника 96-го Міжнародного салону винаходів «Конкурс Лепін».

На 34-му Міжнародному салоні винаходів, нової техніки й технологій, який проходив під девізом “Все для людини” у Женевському виставковому центрі Palexpo (Швейцарія) (5-9.04.2006 р.), установка BIOTAL була удостоєна високої оцінки Міжнародного журі – золотої медалі в категорії “Охорона навколишнього середовища/Екологія”, а також відмічена спеціальним призом Корейської асоціації винахідників за високий рівень технології BIOTAL. У 2009 році ТОВ «UKRBIOTAL» стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції “100 найкращих товарів України – 2009”, в рамках якого установки біологічного очищення стічних вод BIOTAL визнані кращим товаром України. Технологія BIOTAL відмічена дипломами та медалями республіканських і міжнародних виставок і конкурсів.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!