BIOTAL MSD

Моноблочні установки – очистка стічних вод BIOTAL.

Можливі варіанти

 

Модель

Опис

MSD

SBR-реактор з поліпропілену в круглому з/б колодязі з блоком зневоднення

MSD-R

З боксом-рекуператором

MSD-RB

З боксом-рекуператором та біологічним фільтром

MSD-B

З біологічним фільтром

MSD-BU

З біологічним фільтром і блоком УФ знезаражування

MSD-RBU

З боксом-рекуператором, біологічним фільтром та блоком УФ знезаражування

 

Розміри

Призначення

Моноблочні установки типу (BIOTAL-MSD) призначені для глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод об’ємом від 2 до 12 м3/добу. Установки цього типу обладнані біофільтром для доочистки стічних вод і застосовуються при скиданні очищених стічних вод в поверхневі джерела (ріки, водосховища), зливову каналізацію, або на полив. Надлишковий активний мул відкачується в муловий мішок.

Особливості монтажу

Циліндричний поліпропіленовий біореактор, розділений на зони очистки, розміщується в підземному залізобетонному колодязі на відстані не менше 5 м від житлової будівлі. Кільцевий зазор між стінками установки і стінкою колодязя, після наповнення установки водою, засипається цементно-піщаною сумішшю пошарово, з “замочуванням” води. При самопливній подачі стічних вод на установку відмітка дна колодязів визначається виходячи з відмітки низу подаючого трубопроводу. Блок автоматичного управління установкою BIOTAL і повітродувки можуть встановлюватись в існуючому нежитловому опалюваному приміщенні, обладнаному вентиляцією, спеціально побудованій будівлі повітродувної, або в боксі-рекуператорі, який встановлюється в перекритті колодязя. Кабелі і повітроводи повинні прокладатись в захисних футлярах. Максимальна відстань від установки до приміщення повітродувної – 20 метрів. Відведення очищених стічних вод можливо самопливно, або насосом, встановленим в третинному відстійнику установки.

Зверніть увагу!  Гарантійний термін на установки BIOTAL складає 5 років, на блок управління і повітродувки – 3 роки, на насосне обладнання – 2 роки.

Зясування термінів

 • Блок зневоднення
  Блок зневоднення надлишкового активного мулу для зменшення його обсягу.
 • Нержавіюча сітка для затримання грубих нечистот
  Затримання грубих нечистот на установці BIOTAL відбувається у великій нержавіючій сітці з двохстороннім барботажем повітрям та фіксованою кришкою.
 • Сифонний ерліфт
  Запатентований пристрій, призначений для перекачування очищених стічних вод у біофільтр-третинний відстійник, конструкція якого запобігає попаданню поверхневих забруднень у наступну зону очистки.
 • Біологічний фільтр
  Самоочисний біологічний фільтр забезпечує доочищення стічних вод, а також працює як тонкошаровий відстійник.
 • Датчик рівнів води
  Система датчиків рівнів води призначена для регулювання потужності установки в залежності від витрати стічних вод, що створює оптимальні умови для протікання біологічної очистки. За допомогою датчиків рівнів води блок управління установкою автоматично перемикає систему в одну з 7-ми програм, що дозволяє заощадити до 70% електроенергії.
 • УФ знезаражування
  Блок ультрафіолетового знезаражування води обладнаний лампою з випромінюванням у діапазоні UV-C з довжиною хвилі 254 нм.
 • Аератор
  Аератор виготовлений з мембрани PUR з лазерною перфорацією, що забезпечує дрібнобульбашкову аерацію стічних вод, яка дозволяє підвищити ефективність насичення стічних вод киснем, а також покращує абсорбційні властивості бактерій активного мулу.
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!